Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery NAS » Tower » 1-2 zatoki » QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDDQNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDDQNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDDQNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDDQNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDDQNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
 • Super promocjaDarmowa dostawa

  QNAP TS-130 1GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD

  Dostępność: Zapytaj o dostępność

  Czas wysyłki: 24 godziny

  Numer katalogowy: NNNTS-130

  Kod producenta: TS-130

  Kod EAN: 4713213518779

  Łączna pojemność zainstalowanych dysków: 0 TB

  Dyski w zestawie: nie

  Obsługiwany format dysków: 2,5, 3,5

  Producent: Qnap

  Maksymalna liczba dysków: 1

  RAID: JBOD, Single Disk

  System plików dla dysków zewnętrznych: EXT4, NTFS, FAT32

  Interfejs dysków: SATA III

  Interfejs sieciowy: 10/100/1000

  Złącza: RJ-45, USB, USB 3.1

  Procesor: Realtek RTD1295

  Taktowanie procesora: 1.4 GHz

  Pamięć RAM: 1 GB

  Model: TS-130

  Kod producenta: TS-130

  Kolor: biały

  System plików: EXT4

  EAN: 4713213518779

  Zarządzanie: HTTP, DDNS, SSH, SNMP v3, Telnet, Syslog

  Cena: 639,00 zł

  Cena poprzednia: 599,00 zł

  iLeasing
  iRaty

  Chwilowo niedostępny

  dodaj do schowka

  • Opis produktu
  alt

  Serwer plików QNAP TS-130

  • 2 zatoki na dyski SerialATA 3,5" lub 2,5"
  • Procesor czterordzeniowy Realtek RTD1295 1,4 GHz
  • pamięć SODIMM 1 GB DDR4 (nierozszerzalna)
  • LAN 1xRJ45 1Gb/s
  • 1 x USB 3.2 Gen 1; 1 x USB 2.0

   

  Lekki, cichy i wszechstronny model TS-130 to Twój idealny serwer NAS na początek. Obudowa w eleganckim odcieniu błękitu sprawia, że ten serwer NAS łatwo wpasuje się w Twoje wnętrza i będzie stymulował inteligentną i ciekawą rozrywkę. Dzięki modelowi TS-130 możesz centralnie tworzyć kopie zapasowe i przechowywać całe swoje cyfrowe zbiory, zapewniając łatwy dostęp do nich, ich synchronizację i udostępnianie oraz możliwość tworzenia migawek w celu ochrony ważnych plików, budując w ten sposób kompletny domowy portal rozrywkowy do strumieniowania zdjęć, muzyki i filmów do wielu urządzeń w domu i poza nim. Serwer TS-130 to kolejne po laptopie i smartfonie urządzenie, które musisz mieć!

  • Podstawowy serwer NAS z funkcją migawek, która umożliwia ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami szkodliwego oprogramowania.
  • Usługa myQNAPcloud umożliwia łatwy dostęp do plików na serwerze NAS przez Internet, zarządzanie nimi i udostępnianie ich.
  • Centralnie przechowuj zdjęcia prywatne i rodzinne, muzykę i filmy; łatwo przeglądaj, organizuj i udostępniaj pliki multimedialne oraz strumieniuj filmy, serwując doskonałą rozrywkę.
  • Aplikacja HBS pozwala tworzyć kopię zapasową plików z NAS lub synchronizować te pliki ze zdalną pamięcią masową lub obszarem pamięci masowej w chmurze, zapewniając niezawodne funkcje kopii zapasowej i przywracania danych.
  • Sprzętowe dekodowanie H.264 i transkodowanie w czasie rzeczywistym zapewniają płynne odtwarzanie materiałów audiowizualnych.
  • Pełni ona funkcję prywatnej, bezpiecznej chmury i obsługuje ochronę konta użytkownika, blokowanie adresów IP, 2-etapowe uwierzytelnianie, dostęp przez szyfrowane połączenie i wiele innych funkcji.
  alt

  Zgrabne i stylowe wzornictwo, dzięki któremu nowoczesne życie staje się proste i zabawne!

  Minimalistyczna i smukła obudowa serwera TS-130 w relaksacyjnym odcieniu błękitu wpasuje się wszędzie w Twoim domu. Dzięki unikalnej, niewymagającej użycia narzędzi konstrukcji, konfiguracja serwera TS-130 jest taka prosta, że nie potrzeba nawet wkrętaka! Uczyń z serwera TS-130 swojego nowego towarzysza w inteligentnym i zabawnym stylu.

  Skuteczne rozpraszanie ciepła wentylatorem

  Serwer TS-130 ma niewielkie wymiary (wys. 188,6 mm, szer. 90,2 mm i głęb. 156,2 mm) i potrzebuje zaledwie 12,3 W — możesz korzystać z zaawansowanych funkcji bez wysokich rachunków za energię. Łożyskowany wentylator o średnicy 8 cm typu HDB marki Sintetico zapewnia wysoki przepływ powietrza przy niskim natężeniu dźwięku, dzięki czemu doskonale chłodzi serwer TS-130 i gwarantuje stałe działanie systemu.

  Kompaktowy serwer NAS z rozbudowanymi funkcjami do codziennego użytku w domu

  Serwer TS-130 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz i ma wbudowane 2 GB pamięci RAM typu DDR4 na potrzeby aplikacji serwera NAS do użytku osobistego i domowego. Serwer TS-130 oferuje port sieci Gigabit Ethernet i obsługuje napędy dysków SATA 6 Gb/s, zapewniając przepustowość transmisji danych do 113 Mb/s. Jeśli zdecydujesz się na szyfrowanie plików metodą AES-256, wydajność nadal pozostanie na imponującym poziomie 113 Mb/s — gwarantując transfer bez poświęcania wydajności. Możesz także zainstalować dysk SSD jako pamięć podręczną w celu zwiększenia wydajności aplikacji wykonujących dużą liczbę operacji we/wy (IOPS).

  Porady zwiększające produktywność

  Serwer TS-130 stanowi inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami dzięki integracji z rozbudowanymi aplikacjami do przechowywania, synchronizacji, wyszukiwania i archiwizowania plików. Możesz w prosty sposób otwierać pliki z różnego rodzaju urządzeń, w tym pamięci USB i telefonów komórkowych, błyskawicznie synchronizować pliki z urządzeniami znajomych, szybko znajdować potrzebne pliki oraz automatycznie organizować dokumenty i pliki multimedialne. Serwer TS-130 zwiększy Twoją efektywność, co pozwoli Ci oszczędzić czas.

  Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii zapasowej swoich danych

  Serwer TS-130 stanowi elastyczne rozwiązanie na potrzeby tworzenia kopii zapasowej i odzyskiwania na wypadek awarii oraz obsługuje migawki, które stanowią zapis stanu systemu i danych z danej chwili. Dzięki migawkom możesz łatwo przywracać dane do stanu z określonego czasu oraz tworzyć kopię zapasową plików, kiedy zajdzie taka potrzeba.

  • Kopia zapasowa w systemach Windows® i Mac® - Licencjonowane bezpłatnie narzędzie QNAP NetBak Replicator służy do tworzenia kopii zapasowej i przywracania plików na komputerach z systemem Windows®. Pełna obsługa programu Time Machine® pozwala tworzyć kopię zapasową danych z komputerów Mac®.
  • Aplikacja HBS pozwala zapisywać kopię zapasową w chmurze - Aplikacja HBS konsoliduje funkcje kopii zapasowej, odzyskiwania i synchronizacji w celu łatwego transferu danych z serwera TS-130 do innego serwera NAS marki QNAP lub do obszaru pamięci masowej w chmurze w ramach podwójnego zabezpieczenia.
  • Błyskawiczne migawki - Migawki są nieodzownym elementem ochrony i przywracania danych serwera NAS i pozwalają w niezawodny sposób chronić dane przed coraz powszechniejszym zagrożeniem ze strony oprogramowania ransomware. Serwer TS-130obsługuje maksymalnie 32 migawki na wolumin lub jednostkę LUN i maksymalnie 64 migawki na serwer NAS.

  Wszechstronne domowe centrum rozrywki z elastycznymi funkcjami strumieniowania multimediów

  Skonfiguruj serwer TS-130 jako domowe centrum multimedialne i strumieniuj z niego zdjęcia, muzykę i filmy na komputery, do odbiorników TV oraz na urządzenia mobilne.

  • Zainstaluj aplikację Plex® Media Server i przesyłaj strumieniowo pliki multimedialne z serwera NAS na urządzenia mobilne, urządzenia obsługujące DLNA® i odbiorniki HDTV, w tym Roku®, Apple TV® (via Qmedia), Google Chromecast™ i Amazon Fire TV®.
  • Aplikacja Qmedia umożliwia łatwe przesyłanie strumieniowe muzyki, zdjęć i filmów do urządzeń Android TV™, Apple TV® (via Qmedia), Amazon Fire TV® i dekoderów z systemem Android.

  Transkodowanie wideo 4K w czasie rzeczywistym

  Serwer TS-130 obsługuje dekodowanie sprzętowe 4K (H.264) i transkodowanie w czasie rzeczywistym, umożliwiając konwersję materiałów wideo na uniwersalne formaty plików, które można bezproblemowo odtwarzać na różnorodnych urządzeniach. Dzięki temu wystarczy wysłać link udostępniania, aby w prosty sposób udostępniać rodzinie i znajomym zapisane na serwerze NAS filmy czy też nagrania z wakacji. Udostępnione materiały można oglądać w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu.

  Uwaga: Serwer TS-130 obsługuje 10-bitowe sprzętowe dekodowanie, kodowanie i transkodowanie materiałów H.264. Jakość odtwarzania może się jednak różnić między innymi w zależności od oprogramowania odtwarzającego, formatów plików, obciążenia systemu i dostępnej przepustowości. Serwer TS-130 rezerwuje pewną ilość pamięci RAM jako współdzieloną pamięć grafiki.

  Łatwe zarządzanie zdjęciami, dzięki wspomaganej przez sztuczną inteligencję funkcji automatycznej klasyfikacji zdjęć w aplikacji QuMagie

  Aplikacja QuMagie wprowadza zupełnie nową jakość w dziedzinie zarządzania zbiorami fotografii. Realizowany przez sztuczną inteligencję algorytm uczenia głębokiego w aplikacji QuMagie oferuje rozpoznawanie twarzy, identyfikację obiektów i geoznakowanie zdjęć na serwerze NAS. Podobne zdjęcia trafiają do tworzonych przez sztuczną inteligencję albumów (w tym osób, rzeczy i miejsc). Do innych użytecznych funkcji należą wbudowana oś czasu, konfigurowalne okładki folderów, pokazy slajdów iOS® Live Photos i zaawansowane wyszukiwanie, dzięki którym całość stanowi najwyższej klasy rozwiązanie do zarządzania zdjęciami i udostępniania ich.

  Łatwe i bezpieczne połączenia z serwerem NAS dzięki usłudze myQNAPcloud

  Gdziekolwiek będziesz, usługa myQNAPcloud umożliwi Ci ciągłe połączenie przez Internet z Twoim serwerem TS-130 w domu przy użyciu unikalnej nazwy domenowej. Kiedy nie musisz się martwić zawiłościami środowisk routingu, dostęp do danych na serwerze NAS, zarządzanie nimi i ich udostępnianie staje się łatwe i wygodne. Dodatkowo usługa myQNAPcloud wzmacnia klucze certyfikatów SSL do 2048 bitów, co gwarantuje bezpieczeństwo usługi dostępu zdalnego.

  Zapewnij wyższy poziom ochrony swoich danych

  Serwer TS-130 oferuje szereg wszechstronnych funkcji zabezpieczeń w celu ochrony Twoich danych.

  • Doradca zabezpieczeń: portal poświęcony zagadnieniom bezpieczeństwa serwera TS-130, na którym można sprawdzić luki zabezpieczeń i uzyskać rekomendacje dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa serwera NAS. Z portalem zintegrowano także oprogramowanie do skanowania pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania.
  • Blokowanie adresów IP: realizuje oparte na zasadach, automatyczne blokowanie podejrzanych adresów IP. Możesz także blokować konkretne adresy IP, aby wzmocnić bezpieczeństwo systemu i ograniczyć ryzyko złośliwych ataków przez Internet.
  • Weryfikacja 2-etapowa: po aktywowaniu tej funkcji, każda osoba logująca się do serwera TS-130 będzie musiała podać, oprócz nazwy użytkownika i hasła, jednorazowy kod weryfikacyjny.
  • Centrum powiadomień: Konsoliduje dzienniki systemowe i powiadomienia ze wszystkich aplikacji serwera NAS, ułatwiając zarządzanie serwerem NAS. Możesz odbierać powiadomienia w formie e-maili, SMS-ów, wiadomości błyskawicznych i powiadomień push (przez aplikację mobilną Qmanager i przeglądarki internetowe).

  Wszystkie funkcje serwera NAS w podróży

  Serwer TS-130 współpracuje z wieloma aplikacjami mobilnymi, które pozwalają rozszerzyć jego funkcjonalność na smartfony i tablety. Kiedy wyjedziesz w delegację służbową lub na wycieczkę, będziesz mieć swoje pliki zawsze pod ręką.

  • Aplikacja Qfile zapewnia dostęp do plików na serwerze NAS z każdego miejsca i o każdej porze, dzięki czemu możesz na zawsze zapomnieć o pamięciach USB i pobierać pliki na swoje urządzenia mobilne w celu czytania offline.
  • Swobodnie wyświetlaj, organizuj i udostępniaj zdjęcia przechowywane na serwerze NAS. Możesz także szybko znajdować zdjęcia na podstawie definiowanych samodzielnie znaczników, danych osobowych, dat i tytułów.
  • Możesz zdalnie monitorować status systemu, wyłączać lub restartować serwer NAS, wstrzymywać lub uruchamiać zadania pobierania i kopii zapasowej. Aplikacja Qmanager znakomicie upraszcza zarządzanie kilkoma systemami NAS.
  • Błyskawiczne wyszukiwanie plików. na serwerze NAS. Szukaj w trakcie pisania, używaj warunków wyszukiwania, aby szybko znaleźć żądane pliki, a następnie oglądać ich zawartość, pobierać je i udostępniać.
  • Niezależnie od tego czy udostępniasz zdjęcia z rodziną, czy współpracujesz ze swoim zespołem, aplikacja Qsync Pro szybko i bezproblemowo synchronizuje pliki między różnymi platformami i wieloma urządzeniami.
  • Łącz się z serwerem NAS przez połączenie VPN ze swojego urządzenia mobilnego, używając protokołów QBelt, PPTP, OpenVPN i L2TP. To bezpieczne i proste.

  Hostowanie aplikacji kontenerowych

  Jeśli jesteś entuzjastą Dockera, aplikacja Container Station na serwerze TS-130 to prawdziwy plac zabaw dla kontenerów! Aplikacja Container Station integruje lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker®. Możesz pobierać aplikacje z wbudowanej biblioteki Docker Hub®, w tym popularne i w pełni skonfigurowane, i wdrażać je jednym kliknięciem. Możesz rozwijać swoją kreatywność i uruchamiać skonteneryzowane aplikacje działające w różnych obszarach, od domów inteligentnych po multimedia. Oprócz aplikacji Container Station, w QTS App Center jest dostępnych wiele aplikacji, w tym narzędzia do kopii zapasowej/synchronizacji, zarządzania treścią, komunikacji, pobierania i rozrywki. Wystarczy kliknąć i zainstalować na żądanie, aby jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność serwera NAS.

  Przedłuż okres gwarancji na sprzęt nawet na 5 lat

  Serwer TS-130 jest standardowo objęty bezpłatną gwarancją 2-letnią. Aby korzystać z ochrony gwarancyjnej nawet przez 5 lat, można wykupić przedłużenie gwarancji.

  Pełna specyfikacja QNAP TS-130

  • Procesor: Czterordzeniowy procesor Realtek RTD1295 o taktowaniu 1,4 GHz
  • Architektura procesora: 64-bitowy ARM
  • Koprocesor arytmetyczny FPU: Tak
  • Mechanizm szyfrowania: Tak
  • Pamięć systemowa: 1 GB DDR4, nierozszerzalna
  • Maksymalna pojemność pamięci: 1 GB DDR4, nierozszerzalna
  • Pamięć flash: 4 GB (zabezpieczenie przed podwójnym uruchomieniem systemu operacyjnego)
  • Wnęka dysków: 1 dysk 3,5-calowy SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
  • Kompatybilność dysków: 3,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski SSD SATA
  • Wymieniany podczas pracy: Tak
  • Port Gigabit sieci Ethernet (RJ45): 1
  • Port 5 Gigabit Ethernet (5G/2,5G/1G/100M): Opcjonalnie przez kartę sieciową QNA-UC5G1T USB do 5GbE
  • Ramka Jumbo: Tak
  • Port USB 2.0: 1
  • Port USB 3.2 Gen 1: 1
  • Kształt: Tower
  • Wskaźniki LED: Stan systemu, LAN, HDD
  • Przyciski: Zasilanie, reset
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 187,5 × 66,1 × 157,6 mm
  • Waga (netto): 0.61 kg
  • Waga (brutto): 1.22 kg
  • Temperatura robocza: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
  • Temperatura dysków: -20 - 70°C (-4°F - 158°F)
  • Wilgotność względna: 5–95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
  • Zasilacz: Zasilacz 36W, 100–240 V
  • Pobór mocy: Tryb uśpienia HDD 3,45 W
  • Pobór mocy: Tryb pracy, typowy 7,29 W
  • Wentylator: 1 x 50 mm, 12 V prądu stałego
  • Ostrzeżenie systemowe: Brzęczyk
  • Maks. liczba jednoczesnych połączeń (CIFS): 128
  alt
  alt
  alt
  alt

  Kategorie

  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu