Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery NAS » Tower » 5-9 zatok » QNAP TS-932X-2G
QNAP TS-932X-2GQNAP TS-932X-2G-1695
QNAP TS-932X-2GQNAP TS-932X-2G-1695

QNAP TS-932X-2G

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: TS-932X-2G

Kod producenta: TS-932X-2G

Kod EAN: 4713213513071

Cena: 3 534,55 zł

iLeasing
iRaty

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu

Model TS-932X klasy biznes to ekonomiczna wersja serwera NAS, przeznaczona do pomieszczenia pięciu 3,5-calowych twardych dysków i czterech 2,5-calowych dysków SSD. Jest to także pierwszy serwer NAS oparty na architekturze ARM, z obsługą technologii Qtier™, zapewniający wydajną pamięć masową podzieloną na warstwy. Kompaktowy model TS-932X, 9-wnękowy serwer NAS, zajmuje mniej miejsca niż inne modele w tej samej klasie i ma elegancki panel sterowania zdobiony szczotkowanym aluminium. Wyposażony w podwójne porty 10GbE SFP+ model TS-932X oferuje doskonałe połączenie prędkości i korzystnej ceny.

 

Dwa porty 10GbE SFP+ do przyspieszenia wirtualizacji i udostępniania plików dużych rozmiarów.

 

 

Technologia Qtier™ i buforowanie SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.

 

 

Migawki zapisują pełny stan systemu oraz danych, umożliwiając ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

 

 

Obsługa kontenerów LXC i Docker® w celu szybkiego wdrażania usług aplikacji na różnych platformach, w tym w chmurze, na serwerach i komputerach.

 

 

Bezpieczna prywatna chmura umożliwiająca centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

 

 

Ujednolicone rozwiązanie pamięci masowej NAS i iSCSI-SAN (IP-SAN) o skalowalnej budowie.

 

Nieduży rozmiar, duża pojemność. Jakość i styl.

Rozmiar 9-wnękowego serwera NAS serii TS-932X, o wyglądzie podobnym do standardowego 4-wnękowego/6-wnękowego serwera NAS, może zaskakiwać. Model TS-932X oferuje idealną równowagę pomiędzy pojemnością pamięci masowej a wydajnością, co sprawia, że doskonale się nadaje dla małych i średnich firm, a także małych biur. Tę wyjątkową konstrukcję wyróżniają przejrzyste wskaźniki LED, panel sterowania pokryty szczotkowanym aluminium oraz unikalny układ wnęk na dyski, który zwiększa wydajność dzięki poprawionemu fizycznemu rozmiarowi serwera NAS.

Czterordzeniowy procesor i dwa podwójne porty 10GbE SFP+

Model TS-932X jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 firmy AnnapurnaLabs, spółki należącej do Amazon, 2 GB/8 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 16 GB) i zapewnia obsługę dysków SATA z prędkością 6 Gb/s. Model TS-932X zapewnia także niezrównaną wydajność 256-bitowego szyfrowania AES NAS całych woluminów, aby poufne dane biznesowe mogły być bezpiecznie przechowywane na serwerze NAS. Model TS-932X wyposażono w dwa porty 10GbE SFP+, aby w pełni obsługiwać wysokie prędkości sieci 10GbE, zapewniając znaczny wzrost prędkości dla zadań wirtualizacji, szybkie tworzenie i przywracanie kopii zapasowych oraz dla aplikacji obsługujących duże ilości danych.

Przesyłanie plików w systemie Windows (2 x 10GbE)
Pobieranie
 • 1966 MB/s
Wysyłanie
 • 835 MB/s
Przesyłanie pliku 10 GB
Przesyłanie plików w systemie Windows z szyfrowaniem (2 x 10GbE)
Pobieranie
 • 1148 MB/s
Wysyłanie
 • 478 MB/s
Przesyłanie pliku 10 GB

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

Środowisko testowe:
NAS: Model TS-932X z QTS 4.3.4
Typ woluminu: 
RAID 5; 9 x Intel® SSD DC S3500 SSDSC2BB240G4 F/W:D2010370 240G
Klient PC:
Intel® Core™ i7-4790, 16GB RAM, CPU @ 3.60GHz

Pamięć podręczna SSD i technologia automatycznego pozycjonowania danych zapewniają zoptymalizowaną wydajność pamięci masowej

Model TS-932X zapewnia cztery 2,5-calowe wnęki do buforowania SSD, usprawniające działanie w zastosowaniach wymagających wielu operacji wejścia/wyjścia z dostępem bezpośrednim. Technologia Qtier™ umożliwia korzystanie w serwerze TS-932X z automatycznego pozycjonowania danych, które nieustannie optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej na dyskach SSD i SATA o dużej pojemności. Nowa technologia Qtier™ 2.0 zapewnia wiedzę o wejściu/wyjściu, która wzbogaca pozycjonowaną pamięć masową SSD o podobną do pamięci podręcznej zastrzeżoną przestrzeń w celu obsługi zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając korzyści dysku SSD.

Migawki — nowoczesny sposób na ochronę danych

Istotne dla ochrony danych NAS migawki pomagają chronić dane poprzez pełną rejestrację stanu i metadanych systemu NAS. Przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej lub aplikacji File Station można łatwo zarządzać migawkami i szybko przywracać normalny stan systemu w przypadku wystąpienia błędu. Migawki opracowane przez firmę QNAP są oparte na blokach i zapisują wyłącznie zmienione dane. Daje to nie tylko oszczędność miejsca w pamięci masowej, ale także skraca czas tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Aplikacje kontenerów-hostów

Aplikacja Container Station zapewnia połączenie technologii wirtualizacji LXC i Docker®. Aplikacje można pobrać z wbudowanego rozwiązania Docker Hub® w celu łatwego importowania/eksportowania aplikacji kontenerowych i zarządzania kontrolą dostępu, korzystając z łatwej instalacji, możliwości transferu i wysokiej wydajności, a także możliwości szybkiego wdrażania usług aplikacji na wielu platformach, w tym w chmurze, na serwerach i komputerach.

QTS — inteligentny, intuicyjny i kreatywny system operacyjny serwerów NAS

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS podnosi efektywność zarządzania, zwiększa osobistą produktywność, usprawnia obsługę multimediów i wiele więcej, czyniąc pracę z serwerem NAS łatwiejszą, wydajniejszą i bardziej elastyczną! Wbudowana usługa App Center z setkami aplikacji gotowych do zainstalowania otwiera jeszcze większe możliwości dla funkcjonalności NAS. Nowa funkcja Qboost oferuje narzędzie do optymalizacji serwera NAS, które pomaga zwiększyć wydajność aplikacji, zwolnić zasoby systemu i zaplanować uruchamianie aplikacji. System QTS przełamuje bariery urządzeń i platform oraz ograniczenia geograficzne, oferując użytkownikom zaawansowane funkcje i zoptymalizowane funkcje chmury.

 

Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Model TS-932X centralnie przechowuje dane i pliki, i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu udostępniania plików w sieciach Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®. Za sprawą Qsync (narzędzia zmieniającego serwer QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) każdy plik przesłany do serwera TS-932X jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy. Plikami można centralnie zarządzać przy użyciu aplikacji File Station, co obejmuje także pliki z urządzeń mobilnych i dysków optycznych. Aplikacja File Station umożliwia także zamontowanie zdalnego serwera NAS, i transfer plików pomiędzy serwerem NAS a publicznymi usługami chmury w celu zapewnienia większej wygody.

Planowanie kompletnej kopii zapasowej

TS-932X zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

 

 

 

Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Oparte na blokach migawki stanowią niezawodny sposób ochrony danych w obliczu coraz częściej występującego zagrożenia atakiem złośliwego oprogramowania. Migawki mogą być wykonywane zgodnie z harmonogramem lub ręcznie, a następnie kopiowane do innych urządzeń NAS/serwerów w celu zapewnienia wszechstronnego rozwiązania do obsługi kopii zapasowych.

 

 

 

 

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

Przy użyciu bezpłatnego narzędzia QNAP NetBak Replicator można tworzyć kopie zapasowe plików/przywracać pliki z komputerów z systemem Windows®. Aplikacja Time Machine® jest także obsługiwana przez użytkowników komputerów Mac®. Jest to łatwy, szybki i wygodny sposób.

 

 

Hybrid Backup Sync

Łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

 

 

 

 

Zupełnie nowe rozwiązanie QVR Pro do monitoringu

Nowa aplikacja QVR Pro, stworzona przez firmę QNAP na potrzeby monitoringu, umożliwia wydzielenie na serwerze TS-932X dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz wykorzystanie zalet wynikających z możliwości zarządzania pamięcią masową z poziomu systemu QTS. Z QVR Pro zarządzanie kamerami, alokacja miejsca w pamięci masowej, dostęp do widoku na żywo z kamer oraz odtwarzanie stają się dużo łatwiejsze. Dostępna jest również aplikacja mobilna QVR Pro Client, umożliwiająca monitorowanie kamer w dowolnym momencie. Z kolei aplikacja QUSBCam2 pozwala wykorzystywać kamery internetowe USB jako kamerę sieciową ONVIF.

 • 5.000+

  zgodne kamery IP

 • 8

  bezpłatne kanały kamer IP

 • 16

  maks. liczba kanałów kamer IP

 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

W przypadku braku miejsca potrzebne jest łatwe rozwiązanie, które pomoże rozbudować pamięć masową. QNAP zapewnia kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej NAS w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 

Powiększ ilość pamięci RAID

Dzięki wymianie podczas pracy dysków o mniejszej pojemności, serwer QNAP NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 

 

Zamontuj obudowy rozszerzające

Obudowa rozszerzająca UX-800Plub UX-500P oraz Menedżer migawek i pamięci masowej ułatwiają rozbudowę pojemności serwera NAS.

 

 

 

 

 

Możliwość powiększenia pojemności pamięci masowej przy użyciu innych serwerów QNAP NAS dzięki wirtualnej grupie JBOD

QNAP VJBOD (wirtualna grupa JBOD) to sieciowa grupa JBOD, która umożliwia rozszerzenie pojemności pamięci masowej serwera QNAP NAS przy użyciu wolnej przestrzeni pamięci innych jednostek QNAP NAS. W celu maksymalnego wykorzystania pamięci masowej serwera TS-932X, jej nieużywaną przestrzeń można montować w roli lokalnych dysków innego serwera NAS. Można też utworzyć wirtualne pule pamięci masowej i woluminy do obsługi usług NAS.

Uwaga: Oparty na architekturze ARM serwer NAS nie obsługuje obecnie funkcji „Hosta”, VJBOD (wirtualnej grupy JBOD), do użytkowania przestrzeni pamięci masowej serwera NAS.

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

 

 

 

Qfiling

Automatyzuje porządkowanie plików. Pliki są dobrze zorganizowane i archiwizowane na podstawie Twoich ustawień.

 

 

 

Qsirch

Zaawansowana wyszukiwarka pełnotekstowa, umożliwiająca szybkie i precyzyjne lokalizowanie plików, dokumentów i wiadomości e-mail.

 

 

QmailAgent

Umożliwia centralne zarządzanie i przełączanie pomiędzy różnymi kontami e-mail, tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail na serwerze NAS, a także zabezpieczenie poczty e-mail oraz prywatności danych.

 

 

IFTTT Agent

Popularna usługa automatyzacji sieci, umożliwiająca łączenie serwera NAS firmy QNAP i urządzeń mobilnych/aplikacji w celu personalizacji apletów NAS.

 

 

 

Browser Station

Umożliwia zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarek hostowanych na serwerze NAS w celu uzyskania dostępu do zasobów lokalnej sieci LAN bez konieczności przechodzenia przez złożoną konfigurację VPN.

 

QIoT Suite Lite

Łączy w sobie zalety bezpieczeństwa i dużej pojemności serwera QNAP NAS, zapewniając jednocześnie rozwiązanie IoT w prywatnej chmurze. Szybkie wdrożenie własnej aplikacji IoT wymaga tylko trzech kroków.

Wydajny obieg powietrza i konstrukcja termiczna

Kompaktowy model TS-932X oferuje duży potencjał pamięci masowej i jest chłodzony przez wydajny obieg powietrza i konstrukcję termiczną. Ciepło jest wydajnie rozprowadzane, zapewniając płynne działanie serwera TS-932X nawet przy największym obciążeniu.

Procesor Procesor AnnapurnaLabs, spółki należącej do Amazon, Alpine AL-324 czterordzeniowy 1,7GHz ARM® Cortex-A57, 64-bitowy
Przyspieszenie szyfrowania  
Pamięć systemowa 2GB DDR4 2400 (1 x 2 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB (1 x 16 GB)
Gniazdo pamięci 1 x gniazdo SODIMM
Pamięć flash 512 MB NAND Flash
Wnęka dysków 5 x kieszeni na 3,5-calowe dyski SATA 6 Gb/s
4 x kieszenie na 2,5-calowe dyski SATA 6 Gb/s
Wymieniane podczas pracy
Kompatybilność dysków 3,5-calowe wnęki:
• 3,5-calowe dyski twarde SATA
• 2,5-calowe dyski twarde SATA
• 2,5-calowe dyski SSD SATA

2,5-calowe wnęki:
• 2,5-calowe dyski SSD
Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10GbE SFP+
Port Gigabit sieci Ethernet 2 x Gigabit RJ45
Port USB USB 3.0 (Przód: 1; Tył: 2)
Dźwięk 1 x wbudowany głośnik, 1 wyjście liniowe 3,5 mm
Uwaga: Głośników i wyjść liniowych nie można używać jednocześnie.
Wskaźniki LED Stan/Zasilanie, LAN, USB, HDD 1-5, SSD 1-4
Przyciski Zasilanie, resetowanie, szybkie kopiowanie przez USB
Ostrzeżenie systemowe Sygnał dźwiękowy
Format Tower
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 182 x 225 x 224 mm
7,17 x 8,86 x 8,82 cala
Pobór mocy (W) Z dyskami twardymi w trybie gotowości:21,66 W
W trybie pracy:42,15 W
(z zainstalowanymi 5 dyskami twardymi i 4 dyskami SSD)
Poziom dźwięku Ciśnienie akustyczne (LpAm): 18,7 dB(A)
Waga Waga netto: 3,53 kg (7,78 funta)
Waga brutto: 5,06 kg (11,15 funta)
Wentylator 1 x 14 cm inteligentny wentylator (12 V DC)
Zasilacz Zasilacz zewnętrzny 120 W AC, 100-240 V
Temperatura robocza i wilgotność względna 0-40°C ( 32°F-104°F ), 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27°C (80,6°F)
Gniazdo bezpieczeństwa Gniazdo bezpieczeństwa Kensington

Kategorie

Webinar - Nowe produkty oraz interesujące zastosowanie QNAP

alt
Zapraszamy na szkolenie online z rozwiązań QNAP. Na szkoleniu przedstawimy najnowsze produkty, które pomimo światowego zamrożenia gospodarek schodzą z naszych linii produkcyjnych. Webinar ten będzie poświęcony również funkcjom jakie umożliwia oprogramowanie QTS. Przedstawimy możliwości wykorzystania serwera QNAP NAS w firmie nie tylko jako miejsce do przechowywania danych.
Przeczytaj całość

QNAP prezentuje model TS-251D—multimedialny NAS ze złączem PCIe

alt

QNAP® Systems, Inc. oficjalnie wprowadził do oferty 2-zatokowy model TS-251D. NAS wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel J4005 QNAP TS-251D może zostać wykorzystany m.in. do uruchamiania aplikacji QuMagie, która dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji potrafi grupować podobne zdjęcia w albumy tematyczne „Osoby”, „Przedmioty” czy „Miejsca”. Zaawansowane funkcje multimedialne – transkodowanie oraz strumieniowanie materiałów 4K – sprawiają, że nowy model jest też doskonałym, centralnym serwerem multimediów. Co istotne, urządzenie ma złącze PCIe, dzięki czemu użytkownik może rozbudować bazową konfigurację sprzętową.

Przeczytaj całość
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu