Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery NAS » Tower » 5-9 zatok » QNAP TX-800P
QNAP TX-800PQNAP TX-800P-586
 • QNAP TX-800P
 • QNAP TX-800P-586
 • QNAP TX-800P

  Dostępność: Zapytaj o dostępność

  Czas wysyłki: 24 godziny

  Numer katalogowy: TX-800P

  Kod producenta: TX-800P

  Kod EAN: 4712511127928

  Cena: 4 877,55 zł

  iLeasing
  iRaty

  Chwilowo niedostępny

  dodaj do schowka

  • Opis produktu

  Elastyczna rozbudowa pamięci masowej Thunderbolt NAS. Szybko i łatwo.

  Rozbudowa pojemności pamięci masowej przez zainstalowanie wielu serwerów może prowadzić do problemów z zarządzaniem i w efekcie drastycznie podnieść koszty. Obudowa rozszerzająca QNAP TX-800P jest elastycznym, alternatywnym rozwiązaniem kwestii rozbudowy i skalowania przestrzeni na dane serwera Thunderbolt NAS – jest łatwa w konfiguracji i pozwala stosować kable Thunderbolt 2 o dużej prędkości przesyłu (20 Gb/s). Model TX-800P pozwala zamontować dodatkowych 8 dysków twardych, co daje rozszerzenie pojemności serwera Thunderbolt NAS. Dzięki rewelacyjnej szybkości transmisji danych, rozwiązanie to idealnie nadaje się do backupu danych, tworzenia kolekcji multimediów 4K i przechowywania zapisów wideomonitoringu.

  Najważniejsze cechy:

   

  Łatwe dodawanie dodatkowych dysków do Thunderbolt NAS

  Obudowę TX-800P należy podłączyć do Thunderbolt NAS kablami Thunderbolt 2, a potem wystarczy już tylko włączyć zasilanie. Serwer Thunderbolt NAS wykryje dyski twarde w obudowie TX-800P jako nowo zainstalowane dyski lokalne. Dzięki potężnemu narzędziu, jakim jest QTS Storage Manager, Thunderbolt NAS można wówczas bezproblemowo rozbudować do systemu o bardzo dużej pojemności.

  Sprawdź moduły rozszerzające obsługiwane przez posiadany serwer QNAP NAS oraz maksymalną liczbę modułów rozszerzających, jakie można wraz z nim stosować.

  QNAP

  Zabezpieczenie trybem braku

  W razie przypadkowego odłączenia obudowy rozszerzającej TX-800P, serwer Thunderbolt NAS przechodzi w tryb braku i blokuje dostęp do wejść i wyjść w celu ochrony przechowywanych danych. System jest później w stanie powrócić z trybu braku do zwykłego stanu, natomiast dane pozostają nienaruszone.

  QNAP

   

  Wydajny menedżer pamięci QTS Storage Manager

  Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu graficznemu interfejsowi użytkownika menedżer pamięci QTS Storage Manager jasno prezentuje narzędzia i opcje służące do zarządzania pamięcią masową systemu, co bardzo upraszcza proces rozszerzania pojemności NAS oraz ułatwia zarządzanie obudowami rozszerzającymi TX-800P. Administratorzy IT mogą łatwo monitorować poprawność działania obudowy TX-800P i znajdujących się w niej dysków. W przypadku podłączenia wielu obudów rozszerzających, funkcje lokalizowania dysku i lokalizowania obudowy pomagają w szybkim wykonaniu potrzebnych czynności konserwacyjnych.

  QNAP

   

  Wydajne rozwiązanie do backupu serwera Thunderbolt NAS

  Oprócz rozbudowy istniejącego wolumenu, użytkownik może używać obudowy TX-800P jako elastycznego zewnętrznego nośnika danych do szybkiego i bezpiecznego backupu serwera Thunderbolt NAS. Oferowane przez QNAP usługi RTRR (zdalna replikacja w czasie rzeczywistym) oraz rsync pozwalają administratorom IT wykonywać backup danych zapisanych na Thunderbolt NAS i zapisywać kopie zapasowe na TX-800P, przy czym może się to odbywać zarówno w czasie rzeczywistym jak i według harmonogramu.

  QNAP

  Inteligentna konstrukcja zasilania

  Obudowa TX-800P włącza się i wyłącza automatycznie razem z Thunderbolt NAS, co jest wygodne, a przy tym pomaga oszczędzać energię.

  QNAP

  Elastyczny wybór dysków

  Pod względem wyboru dysków twardych, obudowa TX-800P oferuje dużą elastyczność. Do archiwizowania dużych zbiorów danych administratorzy IT mogą wybierać tanie, ale pojemne dyski twarde SATA, a do zadań wymagających wielu operacji We/Wy mogą używać szybkich i stabilnych dysków SSD.

  QNAP

  Doskonała konstrukcja sprzętowa

  Obudowa TX-800P jest wyposażona w kompletny zasilacz wewnętrzny o mocy 350 W, który zapewnia odpowiednie zasilanie nawet podczas stałej pracy z maksymalnym obciążeniem. Podstawa montażowa zapewnia dobrą wentylację, a inteligentny wentylator dba o skuteczne chłodzenie – obydwa te rozwiązania przyczyniają się do stabilności i niezawodności systemu. Wentylator jest w stanie wydajnie usuwać ciepło nawet podczas jednoczesnej pracy wszystkich 8 dysków.

  QNAP
   
  Form Factor Tower
  Hard Disk Drive 8 x 3.5" or 2.5" SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s hard drive

  NOTE:
  1. The system is shipped without HDD.
  2. For the HDD compatibility list, please visit https://www.qnap.com/compatibility
  Hard Disk Tray 8 x Hot-swappable tray
  RAID Management Yes, (via QNAP QTS Storage Manager or software in Mac OS X)
  Thunderbolt port Two Thunderbolt™ 2 high-speed ports (daisy-chain up to 6)
  LED Indicator Status, fan error, system overheat, thunderbolt port status
  Secure Design Kensington security slot for theft prevention
  Fan Quiet cooling fan (12 cm, 12V DC) x 2
  Power Supply Unit Input: 100-240V AC, 50/60Hz, Output: 250W
  Power Consumption HDD standby: 24.9W
  In operation: 50.66W
  (with 8 x 2TB WD20EFRX HDD installed)
  Sound Level (dB)** Sound pressure (LpAm) (by stander positions): 22.1 dB
  (with 8 x 2TB WD20EFRX HDD installed)
  Dimension 185.2 (H) x 298.2 (W) x 235.4 (D) mm
  7.29 (H) x 11.74 (W) x 9.27 (D) inch
  Weight Net: 7.3 kg (16.08 lbs)
  Gross: 8.6 kg (18.94 lbs)
  Temperature 5°C ~ 35°C (40°F ~ 95°F)
  Humidity 5~95% RH non-condensing, wet bulb: 27°C.

  QNAP

  1. LED Indicators: Power, Link, Status 4. Power Connector
  2. HDD LED Indicators 5. Kensington Security Slot
  3. Enclosure ID 6. Thunderbolt™ 2 ports x 2

  * TX-800P does not include Thunderbolt™ 2 cable in the product package.

  Pozostałe produkty z kategorii

  Kategorie

  Webinar - Nowe produkty oraz interesujące zastosowanie QNAP

  alt
  Zapraszamy na szkolenie online z rozwiązań QNAP. Na szkoleniu przedstawimy najnowsze produkty, które pomimo światowego zamrożenia gospodarek schodzą z naszych linii produkcyjnych. Webinar ten będzie poświęcony również funkcjom jakie umożliwia oprogramowanie QTS. Przedstawimy możliwości wykorzystania serwera QNAP NAS w firmie nie tylko jako miejsce do przechowywania danych.
  Przeczytaj całość

  QNAP prezentuje model TS-251D—multimedialny NAS ze złączem PCIe

  alt

  QNAP® Systems, Inc. oficjalnie wprowadził do oferty 2-zatokowy model TS-251D. NAS wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel J4005 QNAP TS-251D może zostać wykorzystany m.in. do uruchamiania aplikacji QuMagie, która dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji potrafi grupować podobne zdjęcia w albumy tematyczne „Osoby”, „Przedmioty” czy „Miejsca”. Zaawansowane funkcje multimedialne – transkodowanie oraz strumieniowanie materiałów 4K – sprawiają, że nowy model jest też doskonałym, centralnym serwerem multimediów. Co istotne, urządzenie ma złącze PCIe, dzięki czemu użytkownik może rozbudować bazową konfigurację sprzętową.

  Przeczytaj całość
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu