Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery NAS » Tower » 5-9 zatok » QNAP TVS-882BR-ODD-i7-32G
QNAP TVS-882BR-ODD-i7-32GQNAP TVS-882BR-ODD-i7-32G-1409
QNAP TVS-882BR-ODD-i7-32GQNAP TVS-882BR-ODD-i7-32G-1409

QNAP TVS-882BR-ODD-i7-32G

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: TVS-882BR-ODD-I7-32G

Kod producenta: TVS-882BR-ODD-I7-32G

Kod EAN: 4713213511312

Cena: 17 391,80 zł

iLeasing
iRaty

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu

Model TVS-882BR wykorzystuje wielordzeniowe procesory Intel® 14nm 7 generacji. Urządzenie TVS-882BR jest wyposażone w gniazdo napędu dysku optycznego SATA, co umożliwia zainstalowanie zgodnego napędu Blu-ray. QNAP zapewnia również modele z wstępnie zamontowanym napędem dysku optycznego. Po łatwej instalacji można utworzyć kopię zapasową zawartości płyt na urządzeniu NAS w celu ich przechowywania i łatwiejszego udostępniania lub można wypalić pliki z serwera NAS na płycie. Trzy gniazda PCIe Gen.3 umożliwiają korzystanie z kart sieciowych 10GbE/40GbE, karty rozszerzeń pamięci SAS oraz przejściówki USB 3.1 10GbE, sprawiając, że TVS-882BR jest idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanych zastosowań pamięci masowej.

  • Napęd dysku optycznego 5,25 cala SATA do instalowania napędu dysku optycznego lub dwóch napędów dysków slim. TVS-882BR obsługuje również napędy dysków USB
  • Dwa gniazda M.2 SATA 6Gb/s oraz Qtier dla zoptymalizowanej wydajności pamięci
  • Trzy porty HDMI umożliwiają bezpośrednie odtwarzanie płyt przez Linux Station
  • Transkoduje wideo 4K H.264 na bieżąco lub offline*
  • Funkcja Qfiling umożliwia automatyczną organizację plików; pełne wyszukiwanie tekstowe Qsirch pomaga w szybszym znajdowaniu plików
  • Urządzenie obsługuje QRM+, technologię QvPC, aplikacje kontenerowe, i maszyny wirtualne
  • Aplikacja Network & Virtual Switch wspomaga dystrybucję ruchu sieciowego i przydziela dedykowaną przepustowość różnym aplikacjom.
  • Virtual JBOD (VJBOD) to technologia umożliwiająca wykorzystanie wolnej przestrzeni urządzenia QNAP NAS do rozszerzania pojemności innego urządzenia QNAP NAS

*Obsługiwane formaty wideo zależą od specyfikacji sprzętu i oprogramowania urządzeń. Funkcja i jakość odtwarzania mogą różnić się w zależności od takich czynników, jak oryginalny format/jakość pliku, ograniczenia dotyczące sprzętu i oprogramowania oraz urządzenia wyjściowe.

Urządzenie Blu-ray NAS realizuje kompletny scenariusz tworzenia kopii zapasowych

TVS-882BR obsługuje napędy dysków Blu-ray, umożliwiając tworzenie bezpośrednich kopii zapasowych płyt na urządzeniu NAS. Rozwiązuje to nie tylko problem tworzenia kopii zapasowych niezliczonej ilości płyt, ale także znacznie ułatwia zarządzanie plikami. W połączeniu z automatyczną organizacją plików Qfiling oraz wyszukiwarką pełnotekstową Qsirch, urządzenie TVS-882BR to zupełnie nowa jakość zarządzania wszystkimi plikami na dysku w prywatnej chmurze. Pliki przechowywane na urządzeniu NAS można także wypalić na płycie w celu dodatkowego zabezpieczenia kopii zapasowej. Zróżnicowane scenariusze zastosowania obejmują:

Uwaga:
1. Do odtwarzania multimediów z płyt niezbędna jest aplikacja Linux Station (wymagane jest zewnętrzne oprogramowanie do odtwarzania, które może obejmować konieczność zakupu osobnej licencji). Maszyna wirtualna umożliwia tylko zapis na dysku.
2. Wydajność wypalania płyt może się różnić w zależności od zainstalowanego napędu dysku optycznego. Upewnij się, że posiadany dysk optyczny jest zgodny z urządzeniem TVS-882BR przed zakupem.

? Dostęp do plików na płycie:

przeglądanie plików bezpośrednio przez aplikację File Station i natychmiastowe ich udostępnianie przez link udostępniania. Funkcja Qfiling umożliwia automatyczną organizację pliku, natomiast Qsirch umożliwia szybkie wyszukiwanie pełnotekstowe.

? Archiwizacja poufnych danych na płycie:

wypal ważne dane na płyty korzystając z wirtualnej maszyny lub aplikacji Linux Station, aby zachować dane na dłużej. Tanie płyty są również idealne do jednorazowego udostępniania plików i nie utrudniają one działania systemu NAS.

? NAS jako odtwarzacz filmów:

odtwarzanie płyt przez wyjście HDMI za pomocą aplikacji Linux Station.

? Edycja współbieżna:

zainstaluj kartę sieciową QNAP PCIe 10GbE/40GbE i korzystaj z przełącznika sieci 10GbE

Łatwa instalacja, szybkie tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie

Urządzenie TVS-882BR jest wyposażone w gniazdo rozszerzenia napędu dysku optycznego SATA, umożliwiające zainstalowanie nagrywarki płyt 5,25 cala lub dwóch nagrywarek płyt Slim SATA. Urządzenie TVS-882BR obsługuje również napędy dysków USB. QNAP zapewnia modele z wstępnie zamontowanym dyskiem optycznym Blu-ray. Po zainstalowaniu dysku optycznego można przeglądać pliki znajdujące się na płycie bezpośrednio przez aplikację File Station i szybko tworzyć kopie zapasowe plików na serwerze NAS, aby zaoszczędzić czas i kłopot związany z przenoszeniem plików najpierw do komputera, a następnie do urządzenia NAS. Wiele trybów udostępniania (e-mail, sieć społecznościowa, link udostępniania, udostępnianie innym użytkownikom NAS) umożliwia łatwe udostępnianie informacji innym i rozwiązując problem wcześniejszej niedogodności udostępniania plików z płyty.

Uwaga:
1. Aby zainstalować dyski optyczne Slim, wymagany jest zestaw montażowy (sprzedawany oddzielnie).
2. Wydajność dysku różni się w zależności od wielu czynników m.in. użytego napędu, dysku oraz zasobów systemowych.

Procesory Intel® 7 generacji

Wyposażony w wysokowydajny procesor wielordzeniowym Intel® 7 generacji z opcjami Core™ i5 oraz Core™ i7, pamięć DDR4 2133 MHz RAM (z możliwością zwiększenia do 64 GB), z czterema portami Gigabit Ethernet oraz interfejsem SATA 6Gb/s, urządzenie TVS-882BR zapewnia prędkość odczytu/zapisu sięgającą nawet 447 MB/s. Urządzenie TVS-882BR posiada technologię szyfrowania z przyspieszeniem sprzętowym Intel® AES-NI zarówno dla woluminów NAS jak i wybranych udziałów sieciowych, umożliwiając uzyskanie prędkości transferu sięgającej nawet 443 MB/s, co zwiększa wydajność systemu oraz jego bezpieczeństwo, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo danych wrażliwych zapisanych na urządzeniu TVS-882BR. To znacznie zwiększa wydajność w zastosowaniach wymagających dużej mocy obliczeniowej, takich jak wirtualizacja, odtwarzanie wideo 4K w czasie rzeczywistym i obsłudze dużej liczby jednoczesnych połączeń.

 

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

Środowisko testowe:
NAS:
TVS-882BR-i7-32G
OS: QTS 4.3.3
Volume type: RAID 5; 8 x Seagate ST1000NM0033 1TB: NAS and PCs are connected

Client PC:
Intel® Core™ i7-4770 3.40GHz CPU; DDR3L 1600Hz 16GB; WD 1TB WD10EZEX;
Intel Gigabit CT( MTU 1500 ) ; Windows® 7 Professional 64bit SP1 & Windows 8.1 Pro 64-bit
IOMeter configuration: Transferring 32GB file continuously to/from multiple PCs for 3 minutes. Block size: 64KB for SMB2.0 (Throughput).

Zaawansowany sprzęt dla większej wydajności

Wysoko wydajny sprzęt, dobrze zaprojektowane funkcje aplikacji i przemyślane scenariusze użytkowania wraz z elastycznymi możliwościami rozbudowy to filary optymalnej wydajności oraz wszechstronności zastosowania.

1. wnęka na 5,25-calową nagrywarkę Blu-ray

Zainstaluj nagrywarkę Blu-ray, aby archiwizować pliki z dysku oraz dane na serwerze NAS, co ułatwi ich udostępnianie i zarządzanie.

2. Beznarzędziowa kieszeń na dyski i instalacja

Beznarzędziowa konstrukcja kieszeni na dyski 3,5” umożliwia łatwą instalację i wymianę.

3. 2 gniazda dysków M.2 SSD

Obsługuje dyski SSD SATA M.2 w obudowach 2242, 2260, 2280 i 22110, zapewniając większą elastyczność w konfiguracji warstwowej pamięci masowej i buforowaniu SSD.

Uwaga: Praca dysków M.2 SSD może powodować wytwarzanie nadmiernego ciepła, które może mieć wpływ na wydajność. Zaleca się zainstalowanie radiatora (firmy QNAP lub innego dostawcy) na dysku SSD M.2.
4. Pamięć DDR4 2133 MHz

Obsługuje cztery moduły pamięci DDR4 składające się na maksymalnie 64 GB pamięci RAM.

5. Procesor Intel® Core™ 7 generacji

Najnowsza technologia produkcji 14 nm z szybszymi magistralami do obsługi pamięci DDR4, PCIe 3 generacji oraz DMI 3.0 zapewnia większą wydajność i bardziej efektywną transmisję danynych niż w poprzednich generacjach.

6. 3 gniazda PCIe

? Szybki interfejs PCIe 3 generacji i prędkości 1 GB/s.
? Obsługiwane są karty sieciowe 10GbE/40GbE, karty rozszerzeń USB 3.1 oraz inne karty PCIe (przed instalacją należy sprawdzić wymagania zasilania oraz listę zgodności).

7. 4 porty Gigabit Ethernet

Idealne do łączenia usług, trunkingu portów i konfiguracji MPIO.

8. 3 wyjścia HDMI

Trzy porty HDMI obsługują wyświetlanie zdublowanego i rozszerzonego pulpitu.

9. Inteligentne chłodzenie poszczególnych obszarów

Kontroluje prędkość wentylatorów w zależności od zmiennych temperatur procesora oraz regionów twardych dysków, zapewniając chłodzenie i cichą pracę serwera NAS.

10. Wyjście audio 3,5 mm

Podłącz głośniki lub słuchawki, aby słuchać dźwięku bezpośrednio z serwera NAS.

11. 2 wbudowane głośniki

Obsługuje bezpośrednie odtwarzanie dźwięku i głosowych ostrzeżeń systemu.

Możliwość rozbudowy pamięci podręcznej M.2 SATA 6Gb/s SSD

Urządzenie TVS-882BR zawiera dwa gniazda M.2 SSD przeznaczone na pamięć podręczną, zwiększającą wydajność losowych operacji wejścia/wyjścia. Korzystanie z pamięci podręcznej SSD podnosi ogólną wydajność systemu i znakomicie usprawnia działanie w zastosowaniach wymagających wielu losowych operacji wejścia/wyjścia na sekundę, takich jak bazy danych i wirtualizacja. Technologia Qtier automatycznie przenosi często używane pliki na dyskiSSD, natomiast rzadko używane pliki na dyski HDD w celu zapewniania optymalnej wydajności pamięci masowej.

 

Gniazdo PCIe zwiększa możliwości

Urządzenie TVS-882BR posiada trzy gniazda PCIe Gen. 3 o przepustowości 1GB/s na ścieżkę, co umożliwia realizację różnych scenariuszy przechowywania danych. Można zainstalować kartę sieciową 10GbE/ 40GbE w celu rozbudowy sieci, przejściówkę USB 3.1 10 Gb/s, aby umożliwić połączenia z urządzeniami USB, kompatybilną kartę Wi-Fi, aby użyć urządzenia NAS jako punktu dostępu bezprzewodowego lub dysk, w celu zwiększenia wydajności pamięci podręcznej.

Wyjście 4K HDMI gwarantujące znakomity odbiór audiowizualny

Model TVS-882BR jest wyposażony w trzy porty HDMI do podłączenia trzech monitorów, na których pulpit jest duplikowany albo jest rozszerzony. Aplikacja QNAP Linux Station* jest zintegrowana z systemem operacyjnym Ubuntu®, umożliwiając użytkownikom pobieranie i instalowanie różnorodnych aplikacji multimedialnych z Ubuntu Software Center, takich jak Plex Media Server, KMPlayer, LibreOffice oraz VLC w celu odtwarzania nagrań wideo z urządzenia NAS lub płyt Blu-ray**. QNAP HD Station również umożliwia użytkownikom bezpośrednie korzystanie z multimediów za pomocą odtwarzacza HD Player lub odtwarzaczy zewnętrznych, np. Plex Home Theater. Podłączając urządzenie TVS-882BR do telewizora HDTV lub odbiornika audiowizualnego z wyjściem HDMI można oglądać nagrania wideo nawet w rozdzielczości 4K***. Pilot zdalnego sterowania dołączony do pakietu QNAP umożliwia sterowanie urządzeniem TVS-882BR oraz uzyskiwanie znakomitych efektów podczas odtwarzania treści audio i wideo. Można dostosować akcję poszczególnych przycisków pilota QNAP, korzystając z aplikacji QButton. Można do nich przypisać m.in. odtwarzanie muzyki, przeglądanie zapisów nadzoru na Surveillance Station, wyłączanie i włączanie stacji NAS — wszystkie te czynności mogą być uruchamiane przyciskiem dzięki QButton.

Aplikację *Linux Station należy zainstalować z App Center.
Filmy **Blu-ray wymagają specjalnego oprogramowania, sprzedawanego oddzielnie.
***Jakość wideo może się różnić ze względu na warunki sprzętowe i sieciowe.

Pamięć masowa dlamaszyn wirtualnych i aplikacji kontenerowych

Virtualization Station umożliwia hostowanie maszyn wirtualnych (VM) na serwerze TVS-882BR i uzyskiwanie do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub programu VNC. Virtualization Station obsługuje wiele systemów operacyjnych, szybkie tworzenie, przywracanie, importowanie/eksportowanie maszyn wirtualnych oraz tworzenie ich kopii zapasowych, migawek, a także zarządzanie urządzeniami na potrzeby centralnego administrowania maszynami wirtualnymi. Virtualization Station umożliwia współdzielenie tego samego portu LAN przez TVS-882BR, maszyny wirtualne i kontenery. Szybkie przełączniki wirtualne nieograniczone wydajnością sieci fizycznej znacznie przyspieszają transfer danych między maszynami wirtualnymi, kontenerami i serwerem NAS, a maszynami wirtualnymi za pośrednictwem wewnętrznego interfejsu. Model TVS-882BR jest też wyposażony w aplikację Container Station, która integruje niewymagające dużych zasobów technologie LXC i Docker®. Użytkownik może obsługiwać wiele wyizolowanych systemów Linux® w modelu TVS-882BR, a także pobierać aplikacje z wbudowanego narzędzia Docker Hub Registry®. Container Station obsługuje także platformę QIoT Containers, która pomaga w szybkim określeniu struktury środowiska IoT i wdrożeniu w prywatnej chmurze IoT.

Magazyn danych dla środowisk zwirtualizowanych

TVS-882BR to system pamięci masowej iSCSI/ IP-SAN obsługujący środowiska VMware® i Citrix® oraz zgodny ze środowiskami Microsoft® Hyper-V® i Windows Server 2012® R2, a tym samym ułatwiający elastyczne wdrażanie i zarządzanie w środowiskach zwirtualizowanych. Serwer TVS-882BR obsługuje technologie VMware VAAI i Microsoft ODX pozwalające zwiększać wydajność poprzez odciążanie odpowiednio serwera ESXi lub Hyper-V, a dodatkowo obsługuje wtyczkę QNAP vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S dla większej efektywności działania i sprawniejszego zarządzania aplikacjami zwirtualizowanymi.

QTS 4.3 – Le systeme d'exploitation intelligent et intuitif

Grâce a ses multiples applications et fonctions modularisées, QTS améliore l'efficacité de gestion, votre productivité personnelle, l'expérience multimédia et bien d'autres choses. De nouveaux services d'agent intelligents ont également été ajoutés pour simplifier les opérations et la gestion du systeme. QTS, qui se veut accessible, dispose d'un bureau intelligent qui vous permet de trouver rapidement les fonctions souhaitées, de surveiller les informations importantes du systeme en temps réel, d'ouvrir plusieurs fenetres d'application pour exécuter plusieurs tâches simultanément avec une plus grande efficacité de travail. En outre, il integre un App Center constitué d'applications installables a la demande qui viendront étoffer les fonctionnalités du NAS. QTS brise les barrieres entres appareils, plateformes et géographie pour vous offrir une expérience cloud optimisée. En outre, il integre des fonctionnalités avancées.

Zautomatyzowane organizowanie plików dzięki aplikacji Qfiling

Aplikacja Qfiling ułatwia organizowanie i sortowanie plików rozproszonych po wielu folderach, dzięki czemu można szybciej odnajdować ważne pliki. Użytkownicy mogą kategoryzować pliki, definiować warunki archiwizacji i planować regularnie wykonywane zadania archiwizacji. Funkcja „Przepis” umożliwia zapisywanie często używanych warunków archiwizacji jako przepisów wyłącznych, dzięki czemu ponowne uruchomienie zapisanego zadania Qfiling jest kwestią kliknięcia gotowego przepisu.

 

Automatyzacja operacji z aplikacją IFTTT Agent

IFTTT (If This Then That) to obecnie jedna z najpopularniejszych usług internetowych do automatyzacji. Aplikacja QNAP IFTTT Agent daje praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia w witrynie IFTTT apletów dotyczących serwera NAS, a tym samym zwiększania automatyzacji i wydajności pracy. Można na przykład ustawić wyzwalacz „Każde nowe zdjęcie (używając usługi Zdjęcia Android)” i powiązane działanie „Pobierz URL na serwer QNAP NAS (używając usługi QNAP service)”, aby wszystkie zdjęcia robione posiadanym urządzeniem z systemem Android były automatycznie pobierane na serwer TVS-882BR. Z aplikacją IFTTT Agent serwer TVS-882BR może być urządzeniem prawdziwie inteligentnym.

 

Tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i synchronizacja danych

Aplikacja Hybrid Backup Sync zapewnia optymalne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych, synchronizacji plików oraz odzyskiwanie po awarii, aby łatwo i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe danych z serwera NAS do kilku lokalizacji magazynowania danych lokalnych, zdalnych oraz w chmurze. W przypadku awarii systemu lub krytycznej awarii sprzętu istnieje możliwość szybkiego przywrócenia danych z tych lokalizacji, dzięki czemu do minimum można ograniczyć czas przestoju i zmniejszyć całkowity rozmiar strat. Aplikacja Hybrid Backup Sync korzysta z pamięci masowej w chmurze do jednokierunkowej synchronizacji danych do pamięci masowej w chmurze przez protokół RTRR, rsync, FTP, SMB lub dwukierunkowej synchronizacji urządzenia NAS ze zdalnymi usługami NAS/chmury.

Udostępnianie i synchronizacja plików pomiędzy urządzeniami

Urządzenie TVS-882BR obsługuje protokoły SMB, NFS i AFP, umożliwiając szybkie udostępnianie plików w urządzeniach z systemem Windows®, Mac® i Linux®/UNIX®. Dzięki oprogramowaniu Qsync, urządzenie TVS-882BR staje się bezpiecznym centrum danych do synchronizacji plików z ogromnym potencjałem magazynowania. Każdy plik przesłany do serwera TVS-882BR może zostać zsynchronizowany ze wszystkimi powiązanymi urządzeniami, takimi jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Można także synchronizować foldery udostępnione, aby zwiększać elastyczność współpracy oraz udostępniania plików.

 

QRM+: rozwiązanie do centralnego zarządzania komputerami w sieci

QRM+ to rozwiązanie QNAP dla działów informatyki przeznaczone do centralnego zarządzania komputerami w sieci. Jest to pojedyncze rozwiązanie umożliwiające wykrywanie, mapowanie i monitorowanie wszystkich istotnych urządzeńw sieci firmowej, w tym serwerów, komputerów i tzw. cienkich klientów, oraz wydajne zarządzanie tymi urządzeniami. Zastosowanie graficznego diagramu topologii bardzo ułatwia odnajdowanie urządzeń w sieci. QRM+ obsługuje interfejs IPMI 2.0, udostępnia zdalną obsługę klawiatury, sygnału wideo i myszy (KVM) dla wybranych urządzeń IPMI, a także umożliwia śledzenie działań poprzez rejestrowanie i odtwarzanie operacji KVM. Wystarczy zainstalować aplikację QRMAgent na urządzeniach z systemami Windows® lub Linux®, aby od razu widzieć ich bieżący stan w interfejsie administracyjnym aplikacji QRM+. Scentralizowane zarządzanie przy użyciu aplikacji QRM+ na serwerze NAS pozwala zwiększać bezpieczeństwo infrastruktury IT i poszczególnych urządzeń, a zarazem znacznie upraszcza rozwiązywanie problemów i analizowanie wydajności zasobów sieciowych.

 

Łatwe rozszerzanie pojemności pamięci masowej

Oprócz podłączenia obudowy do rozbudowy QNAP pojemność magazynu TVS-882BR można także zwiększyć za pomocą VJBOD. Dzięki rozwiązaniu VJBOD, pojemność magazynu innego serwera QNAP NAS* można wykorzystać jako dyski wirtualne, które można zainstalować jako dyski lokalne w urządzeniu TVS-882BR.. Aplikacji Menadżer pamięci systemu QTS można użyć w celu łatwego przeprowadzenia rozbudowy pojemności NAS oraz zarządzania modułem rozbudowy pamięci. Dzięki pomocy aplikacji QJBOD Express (roaming modułów rozbudowy JBOD)** możliwe jest dokonanie migracji danych do innego serwera QNAP NAS przez moduł JBOD bez połączenia sieciowego.

Maksymalna liczba dysków dostępnych po podłączeniu modułów rozszerzających QNAP:

Model serwera QNAP NASModuł rozszerzający RAIDLiczba modułów rozszerzających RAIDŁączna liczba dysków twardych
(NAS + moduł)
TVS-882BR REXP-1000 Pro 4 48
3 38
2 28
1 18
UX-800P 2 24
1 16
UX-500P 2 18
1 13

*Zdalny serwer QNAP NAS musi obsługiwać technologie iSCSI oraz Pule pamięci oraz korzystać z oprogramowania QTS 4.2.1 (lub nowszego). Możliwe jest zamontowanie maksymalnie 8 zdalnych jednostek NAS.
**Należy utworzyć osobny wolumin statyczny lub pulę magazynów na module rozszerzającym REXP lub UX

Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę

Aplikacja Surveillance Station to profesjonalny system zarządzania nagraniami wideo (VMS) do monitoringu sieciowego z łatwym w obsłudze interfejsem zarządzania, obsługą ponad 3000 modeli kamer IP, a także możliwością dokupowania licencji na kanały kamer. Obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz rejestrowanie i odtwarzanie sygnału wideo i audio przy użyciu wielu ustawień do wyboru. Na urządzeniach z systemem iOS® lub Android™ można też zainstalować aplikację Vmobile do zarządzania kamerami w dowolnym miejscu i chwili lub zainstalować aplikację mobilną Vcam, aby zmienić urządzenie w kamerę sieciową i bezpośrednio nagrywać wideo na serwerze TVS-882BR. Serwer TVS-822BR oferuje 8 bezpłatnych kanałów kamer IP. Liczbę kanałów można zwiększyć do 80, dokupując dodatkowe licencje.

Zupełnie nowe rozwiązanie QVR Pro do monitoringu

Model TVS-882BR obsługuje aplikację QVR Pro (Beta) integrującą profesjonalny system QVR QNAP z systemem operacyjnym QTS. Umożliwia to wydzielenie na serwerze NAS dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych monitoringu oraz maksymalne wykorzystanie skalowalności i łatwości zarządzania z poziomu systemu QTS. Aplikacja QVR Pro ma elastyczny interfejs monitorowania, który umożliwia dostosowywanie proporcji i monitorowania widoku z kamer IP, obejmuje zaktualizowaną funkcję osi czasu z możliwością natychmiastowego wyszukanie wideo i szybką identyfikacją widoku w trybie monitorowania na żywo oraz pozwala na monitorowanie widoków i odtwarzanie obrazów bez konieczności przełączania między różnymi oknami. Funkcje masowego dodawania i edytowania kamer oraz wyszukiwania kamer w różnych sieciach LAN pozwalają dodatkowo ograniczać czas i koszty wdrażania i konserwacji pełnego systemu monitoringu. Z nową aplikacją QUSBCam2 można używać kamery USB jako kamery sieciowej ONVIF. Wystarczy podłączyć kamerę do serwera TVS-882BR, aby wyświetlać obraz w czasie rzeczywistym bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja QVR Pro pozwala też zapisywać nagrania do późniejszego odtwarzania, co umożliwia zbudowanie minimalnym kosztem całego systemu monitoringu.

Sprawniejsze procesy komunikacyjne dzięki scentralizowanemu zarządzaniu pocztą elektroniczną i kontaktami

Gdy wiadomości e-mail i dane kontaktowe są rozproszone po wielu komputerach, urządzeniach i kontach, zarządzanie nimi jest trudne, a dodatkowo wiąże się z ryzykiem utraty dostępu do wiadomości i kontaktów w razie zablokowania konta czy też awarii lub utraty urządzenia. Aplikacje QmailAgent i Qcontactz umożliwiają centralne przechowywanie i organizowanie wiadomości e-mail i danych kontaktowych, dzięki czemu informacje te są zawsze dostępne na wszystkich urządzeniach. Integracja z zaawansowaną wyszukiwarką Qsirch pozwala zawsze bez trudu odnaleźć potrzebne kontakty i wiadomości.

Ordering P/N TVS-882BR-i5-16G
TVS-882BR-ODD-i5-16G
TVS-882BR-i7-32G
TVS-882BR-ODD-i7-32G
CPU Intel® Core™ i5-7500 Quad-core 3.4 GHz (Max. 3.8 GHz) Intel® Core™ i7-7700 Quad-core 3.6 GHz (Max. 4.2 GHz)
Graphic Processors 9th Intel® HD Graphics
System memory 16GB DDR4
(8GB x 2)
32GB DDR4
(8GB x 4)
Total DIMM slots 4 (Max. 64GB)
Flash Memory 512MB DOM
ODD Expansion Slot 1 x 5.25” 5.25" disc burner or 2 x Slim SATA disc burners
* ODD skus come with preloaded Blu-ray ODD
Preloaded ODD LG WH16NS58D
M.2 Slot 2 x M.2 2242/2260/2280/22110 SATA 6Gb/s SSD

 

Note:
1. The M.2 SSD is not included as standard.
2. M.2 SSD operations can easily generate excessive heat. It is recommended to install a heatsink (from QNAPor a third-party provider) on the M.2 SSD.
Hard Drive Tray 8 x 2.5”/3.5” SATA 6Gb/s, 3Gb/s HDD or SSD
USB Port 1 x USB 3.0 port (Front)
4 x USB 3.0 port (Rear)
LAN Port 4 x GbE RJ45
HDMI Output 3 (HDMI 1.4b)
PCIe Slot 3 (HDD area: 1* PCIe Gen3 x8; Processor area: 2* PCIe Gen3 x4)
Audio Input Audio In: 2 x 6.3mm MIC In
Audio Output 2 x built-in speakers and 1 x 3.5mm Line Out
Dimensions 234.6 (H) x 369.9 (W) x 319.8 (D) mm
9.23 (H) x 14.56 (W) x 12.59 (D) inch
Weight Net: 11.55kg/ 25.46 lb
Gross (with packing and accessories): 13.65 kg/ 30.09 lb
ODD Preloaded: 0.63kg/ 1.4 lb
Sound Level (dB)* Sound pressure (LpAm) (bystander position): 21.6 dB
(with 8 x Seagate ST2000VN000-1HJ164 Hard Drive installed)
Power Supply ATX 100-240V~, 3-1.5A Output 250W
Fan System Area: 3 x 8 cm cooling Fan
Processor Area: 1 x 9 cm Fan

Kategorie

Webinar - Nowe produkty oraz interesujące zastosowanie QNAP

alt
Zapraszamy na szkolenie online z rozwiązań QNAP. Na szkoleniu przedstawimy najnowsze produkty, które pomimo światowego zamrożenia gospodarek schodzą z naszych linii produkcyjnych. Webinar ten będzie poświęcony również funkcjom jakie umożliwia oprogramowanie QTS. Przedstawimy możliwości wykorzystania serwera QNAP NAS w firmie nie tylko jako miejsce do przechowywania danych.
Przeczytaj całość

QNAP prezentuje model TS-251D—multimedialny NAS ze złączem PCIe

alt

QNAP® Systems, Inc. oficjalnie wprowadził do oferty 2-zatokowy model TS-251D. NAS wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel J4005 QNAP TS-251D może zostać wykorzystany m.in. do uruchamiania aplikacji QuMagie, która dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji potrafi grupować podobne zdjęcia w albumy tematyczne „Osoby”, „Przedmioty” czy „Miejsca”. Zaawansowane funkcje multimedialne – transkodowanie oraz strumieniowanie materiałów 4K – sprawiają, że nowy model jest też doskonałym, centralnym serwerem multimediów. Co istotne, urządzenie ma złącze PCIe, dzięki czemu użytkownik może rozbudować bazową konfigurację sprzętową.

Przeczytaj całość
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu